Ko es nedaru?

Ko es nedaru?

Es savus klientus „neārstēju”, jo pie manis nenāk slimi cilvēki. Pie manis nāk praktiski veseli ļaudis, kas vēlas savā dzīvē kaut ko mainīt un sakārtot, dzīvot labāk savās attiecībās ar citiem, iemācīties pieņemt sevi, atbrīvoties no kādām negatīvām lietām, apgūt jaunus un pozitīvus dzīves modeļus intīmajā jomā.

Šobrīd neveicu ārstniecisku darbību, jo strādāju ar praktiski veseliem cilvēkiem. Man nav slimnieku. Man nav slimnīcas vai poliklīnikas. Jo cilvēkam seksualitātes jomā tas ir vismazāk vajadzīgs…

Es nevienu nesūtu uz analīzēm, man nav recepšu, un es nevienu neārstēju ar zālēm, jo ar ārstniecisko darbību es nenodarbojos. Līdz ar to mani klienti ir pasargāti no farmācijas industrijas marketinga un nokļūšanas medikamentu atkarībā. Es uzskatu, ka tādas lietas kā hormonu u.c. medicīniski preparāti, dzimumlocekļa izstiepšana u.tml. neatrisina cilvēku seksuālās problēmas mūsdienu sabiedrībā.

Ja konstatēju, ka klientam nepieciešama kāda veida medicīniskā palīdzība, es viņu sūtu pie attiecīgās specialitātes ārstiem, kas tad arī veic ārstēšanu.

Es uzskatu, ka daudzi seksualitātes jautājumi (man pat šķiet, ka lielākā daļa…) nav risināmi medicīniski bioloģiskas ārstniecības ceļā. Bez tam cilvēka vajadzības pēc izglītības, konsultācijām, atbalsta un informācijas seksualitātes laukā un izpratnes par daudziem procesiem seksualitātes jomā iziet ārpus medicīnas un ārstniecības nozares robežām, jo ir nesalīdzināmi plašākas.