Kādiem cilvēkiem noder mani piedāvājumi?

Kādiem cilvēkiem noder mani piedāvājumi?

Garīgi un seksuāli brīviem cilvēkiem, kuru priekšstati par pasauli un sevi tajā nav apgrūtināti ar totalitārām, ultimatīvi puritāniskām, seksualitāti apspiedošām ideoloģijām.

Cilvēkiem, kuri seksualitāti uztver kā garīguma virzienu, atklāsmes gūšanas virzienu un harmonijas avotu gan savā dzīvē, gan pasaulē kopumā.

Cilvēkiem, kuri seksualitāti uztver kā pozitīvu vērtību nevis kā “grēku”.

Cilvēkiem, kuri spēj priecāties ne tikai par saviem seksuālās baudas mirkļiem, bet sajūsminās arī par citu cilvēku kaisles izpausmēm un ar prieku atbalsta tās.

Cilvēkiem, kuriem ir līdzsvars došanā un saņemšanā (arī seksuālo baudu jomā): kuri spēj gan pieņemt seksuālo baudu sevī, gan arī dot seksuālo baudu citiem.

Cilvēkiem, kuri vēlas mācīties: mācīties darbībā no savas un citu pieredzes seksuālo baudu radīšanas jomā.

Cilvēkiem, kuri uzskata seksualitāti par nozīmīgu, iedarbīgu un izsmalcinātu personības pilnveidošanās veidu un pasaules izziņas ceļu un metodi.

Cilvēkiem, kuri grib un ir gatavi mācīties veicot seksuālas darbības, apzināti izejot dažādas jutekliskas un seksuālas pieredzes paši un aktīvi atbalstot citus šādu pieredžu iziešanai.

Brīviem cilvēkiem – tādiem, kuriem patīk brīvība kā dvēseles un ķermeņa harmonisks stāvoklis, brīvība kā radošs un atraisošs process.

Seksuāli zinātkāriem cilvēkiem, kuri vēlas izzināt un izprast seksualitātes dažādus aspektus, izdzīvot personīgas seksuālās pieredzes kopā ar līdzīgi domājošiem un līdzīgi jūtošiem cilvēkiem.

Cilvēkiem, kuri ir gatavi uzdrošināties tikt pāri dažādiem priekšstatiem, kompleksiem, aizspriedumiem juteklības un seksualitātes laukā, un ir gatavi iejūtīgi palīdzēt to izdarīt arī citiem (“Tavi panākumi atrodas ārpus Tavas komforta zonas…”).